Vasario mėnesio dovana
Apie mus
Poilsio kompleksai
Rezervacija
Restoranas
Apie Druskininkus
Konferencijų salė
SPA procedūros
Kambariai
Informacija apmokėjimui
Kontaktai
 
 
 
 
 

LT | EN | RU | PL

     Kitos paslaugos | MANA LOMI masažas
      SPA procedūros
 

Veido procedūra ŠVYTĖJIMAS.

Tai nauja, senėjimo požymius stabdanti procedūra, suteikianti matomą ir greitą rezultatą, kurį užtikriną naujausi natūralūs ingredientai (kolageno polipeptidų serumas) ir jų produkto perdavimo odai, sistemos. Veikia jauninančiai. Subalansuota produktų sudėtis suteikia tamprumo, stangrina suglebusią, raukšlėtą odą. Drėkina išsausėjusią, riebią bei mišrią odą. Atstato sudirgusią, pleiskanojančią, pažeistą odą. Suteikia energijos brandžiai, pavargusiai odai. Kaukės taip pat parenkamos pagal odos tipą ir būklę.

Trukmė 1 val.10 min.

Kaina 55,00 Eur .

 

PROCEDŪROS SU LIGNE TROPICALE SPA KŪNO LINIJA – SENĖJIMO STABDYMUI

Su papaja ir ananasu (ekologiškais, organiniais augaliniais ekstraktais)

 

TROPINIS PRASIVERŽIMAS

Stangrinanti, drėkinanti ir odą puoselėjanti procedūra.

Kraujotaką suaktyvinantis viso kūno šveitimas ir odą drėkinantis ir puoselėjantis kūno įvyniojimas bei sutepimas kremu stangrina, drėkina ir puoselėja odą, lygina raukšles Procedūros eiga ir priemonės skatina greitą atsipalaidavimą ir gerą savijautą. Rekomenduojama greitam kūno odos atgaivinimui.

Trukmė 1 val.10 min.

Kaina 55,00 Eur.

PALAIMA

Holistinė kūno ir veido odos priežiūros procedūra apjungianti viso kūno šveitimą, kūno įvyniojimą su kauke, veido masažą, veido kaukę, galvos masažą, balzamo įmasažavimą į visą kūną. Procedūra, naudojant Tropicale priemones kūnui ir veidui, skirta kūno odos senėjimo stabdymui, pagerina veido raukšlių lyginimo rezultatą .

Trukmė 1 val.45 min.

Kaina 71,00 Eur

 

Jauninanti kūno odos procedūra AKSOMAS

Odą stangrinantis kūno šveitimas su senėjimą stabdančia putojančia papajos ir ananaso druska, sutepimas stangrinančiu senėjimą stabdančiu papajos ir ananaso kūno balzamu odą labai greitai atgaivina, energizuoja, suminkština sausas, šiurkščias vietas, suaktyvina kraujotaką, pajaunina odą ir padaro ją minkštą kaip šilkas. Priemonių su papajos- ananaso ekstraktais svaiginantis kvapas procedūros metu leis patirti ypatingai malonų atsipalaidavimą.

Trukmė 1 val.

Kaina 43,00 Eur.

LENGVUMAS

Procedūra veidui, galvai ir pečių linijai.

Giliai atpalaiduojantis kaklo, pečių, galvos ir veido masažas, suderintas su veido procedūra mažina stresą, atpalaiduoja tuo pačiu pagal parinktas veidui priemones - drėkina, pamaitina, lygina veido odą.

Trukmė 50 min.

Kaina 35,00 Eur

 

TROPIKŲ MALONUMAS

Puoselėjanti viso kūno odos procedūra.

Energijos suteikiantis kūno šveitimas , ypatingai malonus, gaivinantis, efektyviai stabdantis odos senėjimą įvyniojimas, sutepimas stangrinančiu „Tropicale“ linijos kremu, bei galvos masažas greitai atpalaiduoja. Procedūros metu oda giliai pamaitinama ir atjauninama, sumažėja kūno odos nelygumai ir raukšlės. Ši puoselėjanti procedūra rekomenduojama nuo ankstyvo senėjimo visų tipų odai.

Trukmė 1 val.10 min.

Kaina 61,00 Eur

 

Kūno šveitimo procedūra ŠILKAS

 

Ypatingai kvapnios procedūros metu pašalinamos negyvos odos ląstelės ir nešvarumai, išvalomas epidermis, atpalaiduojami neigiami jonai. Odai suteikiama energijos, ji tampa minkšta ir švelni kaip šilkas.

Priešingai nei kiti SPA šveičiamieji produktai, druska su papaja ir ananasu yra holistinė priemonė, atkurianti sveiką ir energingą odą dėl galingo neigiamų jonų atpalaidavimo. Po šveitimo kūnas ištepamas papajos ir ananasu balzamu.

Procedūros trukmė 45 min.

Kaina 29,00 Eur.

Daugiau procedūrų rasite ČIA

Jūs galite pasirinkti ir daugybę gydomųjų procedūrų, kurios atliekamos UAB „Draugystės sanatorija“ gydomojoje bazėje, bei pasikonsultuoti su kompetentingais gydytojais. Informacija apie šias paslaugas – interneto svetainėje rasite ČIA